Piyano

Eskişehir Fi Sanat Merkezinde , Piyano kursu tam donanımlı sınıflarda birebir özel ders olarak yapılmaktadır. Hem çocuklar hemde yetişkinler için olan derslerimizde, dersin gün ve saati ders alacak kişinin isteği doğrultusunda belirlenmektedir.

Tamamı piyano alanında profesyonel, konservatuar ve güzel sanatlar eğitimli öğretmenlerimiz tarafından verilen piyano derslerimizde kişiye özel olarak hazırladığımız piyano kurs programları sayesinde öğrenciyi en kısa sürede başarıya ulaştırmak için çalışmaktayız.

Eskişehir Fi Sanat Merkezinde piyano kurslarımızda piyano ders programları kişiye özel olarak yaş grupları ve beklentileri doğrultusunda hazırlanmaktadır ve bu sayede kişi beklentilerini tam olarak karşılamakta ve piyanoda en hızlı şekilde sonuç alabilmektedir.

Piyano teknikleri, gam çalışmaları ve arpej çalışmaları, akor kurulumları üzerine çalışmalar yapılmakta ve bununla beraber temel müzik bilgisi, fa anahtarı, sol anahtarı nota okuma eğitimi, temel armoni bilgisi eğitimi verilmektedir. Ayrıca Klasik Batı Müziği, Jazz ve Blues Müzik, Popüler Müzik tarzlarında repertuvar çalışmaları yapılmaktadır.

U L A Ş I M
Eğitim Almak İstiyorum school
Eskişehir Web Tasarım