Sanat Merkezimiz

“Sanat Hayatın , Hayat Sanatın İçinde” ilkesiyle çıktığımız bu yolda, küçük büyük herkesi özenle seçilmiş konservatuvar mezunu öğretmenlerle 7 Gün Sanat’la buluşturuyoruz.

Fİ Sanat Merkezi olarak , sanatın ne olduğuyla değil size neler katabileceğiyle ilgileniyoruz. Dans ederken, bir enstrüman çalarken ya da resim yaparken daha iyisini nasıl yapabileceğinizi düşünüyoruz. Günümüz koşullarında kişinin kendine ayırdığı zamanın değerini biliyor, bu zamanın en kaliteli ve en verimli şekilde geçmesi için kendi alanında uluslararası akademik eğitim almış eğitmenlerle çalışıyoruz.

Amatör ya da profesyonel olarak sanatı yaşamına katmak isteyen herkesin merkezi olmak için kendimizi her geçen gün yeniliyoruz.

Okulumuz, amatör veya profesyonel müzik, bale, jimnastik , resim, dans, pilates ile zumba, drama ,yazarlık , tiyatro , oyunculuk , sanat kariyer hedefleri olan, sanatsal becerileri ve kültürü gelişmiş, yeteneğini bilgiyle donatan genç sanatçılar yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Fi Sanat Merkezi olarak ; eğitimin bireylerin akademik, sosyal, zihinsel ve duygusal yaşantısına katkılarının bilinciyle oluşturduğumuz programlarımıza çalışmalarımza başladık. Programlarımızın temelinde bireysel farkları ortaya çıkararak, genç ve yetişkinliklerin içinde var olan potansiyeli sanat ve kültür dünyasına aktarmayı hedefliyoruz.

U L A Ş I M
Eğitim Almak İstiyorum school
Eskişehir Web Tasarım