İbrahim Göksel Kart

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Tiyatro Anasanat dalı oyunculuk mezunu ve Anadolu üniversitesi Radyo T.V. Programcılığı bölümlerinden mezun olmuştur.

Aldığı Eğitimler;

  • Odunpazarı Belediyesi Gösteri ve Sahne Sanatları Merkezi Belediye Konservatuarı -  Tiyatro Eğitmenliği Sertifikası
  • Oyun ve Tiyatro Akademisi - Oyun ve Tiyatro Pedagojisi / Yaratıcı Drama Liderliği (Eğitmenliği) Sertifika Programı ( 5.Kur / Proje Aşaması)
  • KUKSADER ( Kukla Karagöz Gösteri ve Sahne Sanatları Derneği ) Üyeliği
  • Kadir ÇEVİK / Sevda ÇEVİK – Yaratıcı Drama Eğitimi
  • Kadir HAS Üniversitesi Oyunculuk Kampı
  • Süeda ÇİL -  Temel Oyunculuk ve Diksiyon Workshop
  • Burak SERGEN / Tarık PAPUÇÇUOĞLU –  Temel Oyunculuk Workshop
  • Deniz ÖZMEN / Fatih KOYUNOĞLU –  Oyunculuk Workshop
  • Altan GÖRDÜM    Oyunculuk Workshop
  • Gökhan SOYLU – İleri Oyunculuk Eğitimi
  • Ozan KARAAHMET -  İleri Oyunculuk Eğitimi
  • Süleyman KARAAHMET – İleri Oyunculuk Eğitimi
  • Elçin E.KARAAHMET – Tiyatro Tarihi / Dramatik Yazarlık / Türk ve Dünya Sineması Eğitimi
  • Ömer KARAAHMET – Plastik Makyaj Workshop / Sahne Makyajı Workshop
  • Atilla SAVUMLU – Ses, Konuşma ve Diksiyon Eğitimi
  • Janna ELMALIOĞLU – Temel Dans Eğitimi
  • Hakan BOZDAĞ – Vurmalı Çalgılar Eğitimi
  • Seher ATMACA  - Şan Eğitimi
  • 2012-2013 – Erkan AKIN / Danset - Modern Dans Eğitimi
  • Haluk YÜCE / Marina YÜCE  ( Tiyatro TEMPO ) -  Mask / Pantomim / Jonglörlük / Kukla Eğitimi
  • Haluk YÜCE / Marina YÜCE ( Tiyatro TEMPO ) -  Karagöz Hacivat Eğitimi
  • Kerem ESER – Jonglörlük Workshop
  • Allessandro FABRİZİ – Doğal Sesi Özgürleştirmek Eğitim Programı ( LİNKLATER Methodu )
  • Yılmaz GRUDA – Yönetmen Asistanlığı
  • Judith Malika Libermann – Masal Anlatıcılığı Eğitimi
  • CWTO – Wing-Tsun Savaş Sanatı ve Yakın Dövüş Eğitimi – 5 .Derece
  • Luigi CİOTTA – Sahne Palyaçosu / Clown Eğitimi
  • Gökçe GÜRÇAY / Ayşe AKARSU GÜRÇAY – Beden Perküsyonu Atölyesi 
  • Çağ ÇALIŞKUR / CRAFT Atölye – Meisner Atölyesi ( Başlangıç ve Advance )
  • Levent SUNER – Commedia Dell’Arte Atölyesi / Ses ve Konuşma Atölyesi
  • Peter MÜLLER – Gölge Oyunu Atölyesi 

 

Eğitmenlik Tecrübeleri;

  • 2013 - 2014 Eskişehir Atatürk Lisesi – Tiyatro Kulübü Öğretmenliği
  • 2012 - 2018 Yunus Emre Kültür ve Sanat Merkezi – Yaratıcı Drama ve Beden Perküsyonu Eğitmenliği
  • 2017 - Tiyatro Tempo Tiyatro Okulu – Drama, Sirk Sanatları ve Beden Perküsyonu Eğitmenliği
  • Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Koca Çınar Yaşlı Bakım Merkezi – Drama / Tiyatro Eğitmenliği
  • Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Halk Merkezleri - Drama / Tiyatro Eğitmenliği
  • Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Oyunpazarı Kreşleri – Drama, Ritim / Tiyatro Eğitmenliği
  • İmge Kreş ( Bilecik) – Tiyatro/Drama ve Ritim Eğitmenliği
  • Adnan Menderes Anaokulu (Eskişehir) – Beden Perküsyonu Atölyesi / Clown Atölyesi
  • Bilecik / Bozhüyük Anaokulu – Ritim Eğitmenliği
  • Bilecik / Bozhüyük Vilayetler Birliği Anaokulu – Ritim Eğitmenliği
  • Eskişehir Milli Zafer İlkokulu – Tiyatro Eğitmenliği
  • Eskişehir Pilot Bnb. Ali Tekin İlkokulu – Ritim / Beden Perküsyonu Eğitmenliği
  • Anadolu Üniversitesi – ÜYEP Üstün Yetenekli Çocuklar Birimi – Jonglörlük / Beden Perküsyonu Eğitmenliği

Eğitmenimiz ile çalışmak için lütfen Eskişehir Fi Sanat Merkezi ile iletişime geçin.

Eğitim Almak İstiyorum school
Eskişehir Web Tasarım