Modern Dans

Özgürlük herşeyi anlatır – Modern Dans

 20.yüzyılın ilk başlarında balenin katı kurallarına tepki olarak gelişen Modern Dans, hemen her müzikle yapılması, farklı dans stillerinden hareketler taşıması ile dans kültürünün en özgür türlerinden biri. Modern dans kursları da bu kültürün temsilcisi.

Siz de belli sınırlara ve müziklere bağlı kalmadan, içinizden geldiği gibi dans etmek, dilediğiniz gibi vücudunuzu ve ruhunuzu kontrol etmek istiyorsanız Eskişehir Fi Sanat Merkezinde Modern Dans Kursu tam size göre. Çalan ritme ve içinizdeki hislere göre hareket ederek mükemmel bir şov ortaya çıkarabilirsiniz. Modern dans kursları kayıtlarını kaçırmayın…

Modern Dans ve Jazz Nasıl Yapılır?

İki dans da gelişime açık ve yaratıcılığa elverişlidir. Hareket yelpazeleri geniş olduğu için her koreografi birbirinden renkli olur. Modern Dans ve Jazz yapmak için öncelikle esnek bir vücuda ve güçlü kaslara sahip olmalısınız. Bale geçmişi olanlar bu dansları şüphesiz daha çabuk öğrenecekler. Bedeninizi keşfedecek, onu doğru kullanacak, kondisyonunuzu ve kas esnekliğinizi artıracaksınız. Özellikle çocuklara önerdiğimiz bu danslar onların fiziksel gelişimine oldukça katkı sağlayacak. Danslar her müzikle yapılabildiği için balenin 5 klasik pozisyonu öğrenildikten sonra hareketlerin kombinasyonu sağlanacak. Jazzda da daha akrobatik ve hızlı hareketler olacak.

Öğrenme Süresi Ne Kadardır?

Modern dans dersleri yaklaşık 3 – 6 ay arasında devam eder. Öğrenmek için belirli bir süre biçmek doğru olmasa da dansçıların keşfetmesi ve doğru kullanması için en az 3 aylık bir eğitim almaları gerekiyor. Denge ve koordinasyon sahibi olmak için çok çalışmak gerekiyor. İyi bir caz dansçısı olmak içinse temelde bir süre klasik bale eğitimi almış olmak yararlı olacaktır. 2 – 3 aylık eğitimler ise öğrencileri belirli bir aşamaya getirir. Eskişehir Fi Sanat Merkezini tercih ederseniz  kısa bir sürede yeteneklerinizi geliştireceksiniz.

Ekonomik Ders Ücretleri

Ve Eskişehir Fi Sanat Merkezi olarak sizlere ekonomik ders ücretleri sunmaya devam ediyoruz. Eskişehir'de sayılı Modern Dans ve Jazz kurslarından biri olarak kalitemizi ve farkımızı ortaya koyuyoruz. Özel ve grup derslerine göre değişen fiyatlarımız bütçenizi sarsmayacak.

Neden Biz?

Dansın en güncel halini öğrenmek, yeteneklerinizi verimli bir şekilde kullanmak, profesyonel eğitmenlerden dersler almak, yeni bir hobi edinmek, sağlam dostluklar kurmak, zamanınızı verimli kullanmak, keşfedilmek, mutlu olmak istiyorsanız Eskişehir Fi Sanat Merkezi ailesinin bir üyesi olmalısınız! Hemen kayıt yaptırın!

Neden Modern Dans Kursu?

 
  • Kendinizin farkına varmak için
  • Daha mutlu olmak için
  • Sosyalleşmek için
  • Özgüven kazanmak için
  • Profesyonelleşmek için
  • Yeteneklerinizi açığa çıkarmak için
  • Daha özgür olmak için
  • Esneklik kazanmak için MODERN DANS!
U L A Ş I M
Eğitim Almak İstiyorum school
Eskişehir Web Tasarım