ABRSM Sınavına başvuran Sayın Öğretmen, Veli ve Adayımız,

Bu güncelleme ABRSM’den gelmiştir. Aşağıda diğer bilgileri bulacaksınız:

“ABRSM UYGULAMALI SINAVLARI İLE İLGİLİ GÜNCELLEME:
Sınavların Nisan-Mayıs 2020 tarihlerinde yapılmamış olmasının sizleri çok etkilemiş olduğunun farkındayız. İlk fırsatta çalışmalarınızın belgelenmesini sağlamak için büyük bir gayret içinde olduğumuzu bilmenizi isteriz.
2020 Ekim sonu-Aralık başında yapmayı düşündüğümüz sınavlar için 15-31 Ağustos 2020 tarihleri arasında sınav başvurularını yeniden açıyoruz. Bu kararlarımızı sürekli gözden geçireceğimizi ve şartlarda bir değişiklik olduğu takdirde değiştireceğimizi bilgilerinize sunarız. Güncellemeler gerekli oldukça yapılacak ve Temsilciniz size rehberlik etmeye devam edecektir.”
 
Bu güncelleme doğrultusunda 2020 Nisan –Mayıs sınavlarında kayıtlı olup sınava başvuran öğretmen, veli ve adayların yeniden ABRSM’ye ait Entry-Form doldurmalarına dolayısıyla kargo ücreti ödemelerine gerek olmayacaktır. Aşağıdaki bilgileri doldurarak başvuru süresi içinde metni bize mail atmaları yeterli olacaktır. İlk Entry Formlardaki değişiklikleri biz düzelteceğiz. (Ancak ücret iadesi almış olanların yeniden entry form doldurarak dekontuyla birlikte bize kargo ile göndermeleri gerekmektedir)
 
Eğer aday sınava bir üst aşamadan girecekse aradaki ücret farkını sınav hesabına yatırarak dekontu maile ekleyebilirsiniz.
 
Sınava girmek istemediğiniz takdirde veya 2021 yılında sınava girmek isterseniz iki seçenek vardır:

  1. Sınav ücretinizi önümüzdeki yıla saklayabilirsiniz.
  2. Sınav ücretinizin iadesi için İş Bankası GBP hesabına ait IBAN numarası ve alıcı adı bildirebilirsiniz. Size iade yapılacaktır.

 

U L A Ş I M
Eğitim Almak İstiyorum school
Eskişehir Web Tasarım